آموزش نمایش لینک آپدیت محصولات ووکامرس وردپرس برای خریداران قبلی

آموزش نمایش لینک آپدیت محصولات ووکامرس وردپرس برای خریداران قبلی

حل مشکل آپدیت نشدن لینک دانلود ووکامرس

نحوه بروز رسانی محصولات وردپرس!

لینک محصولات دانلودی در ووکامرس!

آپدیت محصولات دانلودی در ووکامرس!

تهیه شده توسط وبسایت تیم پروکده برای شما کاربران گرامی!

آموزش نمایش لینک آپدیت محصولات ووکامرس وردپرس برای خریداران قبلی

با عرض سلام و ادب و احترام خدمت همه ی دوستان و کاربران وبسایت پروکده. امروز در خدمت شما عزیزان هستیم تا شما را با نحوه آموزش آپدیت محصولات ووکامرس وردپرس برای خریداران قبلی آشنا کنیم. تا از این طریق بتوانید محصولات خود را به راحتی آپدیت کنید. و این نگرانی شما را بخاطر در اختیار نداشتن لینک جدید محصولات برای خریداران قبلی را بر طرف کنیم.

به یقین  یکی از چالش هایی مدیریت محصولاتی با آن مواجه هستند. نحوه بروزرسانی و آپدیت محصولات دانلودی برای خریداران قبلی محصول است. تیم وبسایت پروکده تلاش کرد تا نحوه آموزش نمایش آپدیت محصولات ووکامرس برای خریداران قبلی را به شما کاربران گرامی دهد.

ووکامرس، (Woo Commerce محبوب ترین فروشگاه ساز آنلاین:

یک سرویس رایگان، متن باز و بسیار پیشرفته می باشد که به کمک آن می توانید یک فروشگاه اینترنتی برای کسب و کار خود راه اندازی کنید. ووکامرس (Woo Commerce)، یک افزونه فروشگاه ساز وردپرسی است که از این طریق یک فروشگاه اینترنتی قدرتمند بسازید. و بدین وسیله محصولات خود را به‌‌ صورت آنلاین به ‌‌فروش برسانید.

در سال های اخیر ووکامرس پیشرفت فوق العاده ای داشته است. به گونه ای که کاربران بسیاری را به خود جذب کند. قالب‌های متعددی برای آن ساخته ‌شده و افزونه ‌های بسیاری برای آن کد نویسی شده است. ووکامرس توانسته در جهان تجارت الکترونیک بسیار موثر و مفید باشد. با استفاده از این می‌توانید به راحتی فروشگاه آنلاین اینترنتی خود را ایجاد کنید و محتوای مورد سلیقه خود را در آن قرار دهید. این محتوا می‌تواند شامل جزئیات محصول، عکس، دیدگاه ‌های مشتریان و… باشد.

تا الان بیش از 33% فروشگاه های اینترنتی آنلاین ایجاد شده در دنیا، ووکامرس را به عنوان فروشگاه ساز خود انتخاب کرده اند.

آپدیت نشدن لینک دانلود ووکامرس یعنی چه:

برای اینکه به درک لازم از این موضوع برسیم به این نمونه توجه کنید. وقتی در سایت خود محصولی را برای فروش ارائه می دهیم.این محصول ممکن توسط چندین نفر خریداری شود. در این میان هم شما برای این محصول حدود ۵ لینک  فایل قرار می دهید: یکی لینک دانلود فایل خود برنامه، یکی لینک دانلود فیلم آموزش کار با برنامه،یکی لینک کرک، یکی هم لینک تمام آموزش ها و دیگر باید PDF آموزشی باشد.

بدین صورت با سپری شدن مدت زمانی برای محصول خود آپدیت جدیدی قرار می دهید. برای نمونه یه نسخه متفاوت از محصول همراه با فیلم آموزشی مکمل محصول، برای محصول قبلی خود در نظر می گیرید.

در این صورت شما با یک مانع روبه رو هستید. چرا که از نسخه 3 ووکامرس به بعد برای خریداران قبلی لینک های جدید قابل نمایش نیستند. در این جا سعی می کنیم تا این مشکل را برای شما برطرف کنیم.

حل مشکل آپدیت نشدن لینک دانلود ووکامرس:

همان گونه که بیان شدن دسترسی به نسخه های جدید فایل های از قبل دانلود شده برای کاربران در فروشگاه های انلاین از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابرین در اینجا سعی کردیم تا به شما با دو روش مشکل لینک آپدیت نشدن محصولات ووکامرس آموزش بدهیم.

  • روش اول:

در ابتدا شما می تونید با دانلود افزونه ذیل که با فرمت zip در سایت گیت هاب (GitHub) بصورت رایگان ارائه شده است. تا افزونه آپدیت محصولات دانلودی در ووکامرس که حجم بسیار کمی هم دارد روی سیستم شما دانلود و ذخیره شود.(فقط لازم است دکمه(code) و سپس (Download ZIP) را کلیک کنید).

دانلود افزونه grant-download-permissions-for-past-woo commerce-orders master

در مرحله دوم بعد از دانلود افزونه، در پیشخوان وردپرس منوی “افزونه ­هاß افزودن” را کلیک کنید. فایل فشرده افزونه را نصب و فعال سازی کنید. برای نصب افزونه (grant-download-permissions-for-past-woo commerce-orders master)، احتیاجی به تنظیمات خاصی ندارد. و به شکل اتوماتیک امکان آپدیت فایل های دانلودی در ووکامرس را برای شما فراهم می کند.

  • روش دوم:

اگه علاقه ای از روش اول یعنی استفاده از افزونه را نداشته باشید. شما کاربران می توانید از ووکامرس برای حل مشکل خود استفاده کنید. هیچ محدودیتی در استفاده از وردپرس و ووکامرس وجود ندارد. چرا که با استفاده از PHP و هوک‌های وردپرس می‌توانیم محدودیت‌ها را از سر راه برداشت. بنابرین در این صورت لازم است که کد ذیل را به فایل functions.php قالب سایت تان بیفزایید. در این صورت است که شما می توانید اقدام به آپدیت فایل های خود کنید. بنابرین این کد دسترسی به تمام فایل‌های موجود در محصول خریداری شده را برای کاربران قبلی آزاد خواهد کرد.

 

class Woo Commerce_ Legacy _Grant_ Download_ Permissions {
protected static $instance = null;

private function __construct() {
if ( ! class_ exists ( ‘WC_ Admin_ Post _Types’, false ) ) {
return;
}remove_ action( ‘woo commerce_ process _product _file_ download _paths’, array( ‘WC_ Admin_ Post _Types’, ‘process _product _file _download _paths’ ), 10, 3 );
add _action( ‘woo commerce _process _ product _file _download _paths’, array( $this, ‘grant _download _permissions’ ), 10, 3 );
}
public static function get _instance() {
if ( null === self::$instance ) {
self::$instance = new self;
}
return self::$instance;
}

public function grant _download _permissions( $product_id, $variation_id, $downloadable_files ) {
global $wpdb;
if ( $variation_id ) {
$product_id = $variation_id;
}
if ( ! $product = wc _get _product( $product_id ) ) {
return;
}

$existing_download_ids = array _keys( (array) $product->get _downloads() );
$updated_download_ids = array _keys( (array) $downloadable_files );
$new_download_ids = array _filter( array _diff( $updated_download_ids, $existing_download_ids ) );
$removed_download_ids = array _filter( array _diff( $existing_download_ids, $updated_download_ids ) );

if ( ! empty( $new_download_ids ) || ! empty( $removed_download_ids ) ) {
$existing_orders = $wpdb->get _col( $wpdb->prepare( “SELECT order _id from {$wpdb->prefix}woo commerce _downloadable _product _permissions WHERE product _id = %d GROUP BY order _id”, $product_id ) );
foreach ( $existing_orders as $existing_order_id ) {

$order = wc _get _order( $existing_order_id );
if ( $order ) {
if ( ! empty( $removed_download_ids ) ) {
foreach ( $removed_download_ids as $download_id ) {
if ( apply _filters( ‘woocommerce_process_product_file_download_paths_remove_access_to_old_file’, true, $download_id, $product_id, $order ) ) {
$wpdb->query( $wpdb->prepare( “DELETE FROM {$wpdb->prefix}woo commerce _downloadable _product _permissions WHERE order _id = %d AND product _id = %d AND download _id = %s”, $order->get _id(), $product_id, $download_id ) );
}

if ( ! empty( $new_download_ids ) ) {
foreach ( $new_download_ids as $download_id ) {
if ( apply _filters( ‘woocommerce_process_product_file_download_paths_grant_access_to_new_file’, true, $download_id, $product_id, $order ) ) {
if ( ! $wpdb->get _ var ( $wpdb->prepare( “SELECT 1=1 FROM {$wpdb->prefix}woo commerce _downloadable _product _permissions WHERE order _id = %d AND product _id = %d AND download _id = %s”, $order->get _id(), $product_id, $download_id ) ) ) {
wc _downloadable _file _permission( $download_id, $product_id, $order );
}
add _action( ‘admin _init’, array( ‘Woo Commerce _Legacy _Grant _Download _Permissions’, ‘get _instance’ ) );

 

ارائه شده توسط تیم وبسایت پروکده برای شما کاربران گرامی!