تفاوت بین اکانت پریمیوم و رایگان در اسپاتیفای (Spotify) | 0 تا 100 اسپاتیفای

تاریخ انتشار
دسته بندی
رایگان
افزودن به سبد خرید
  دانلود رایگان

تفاوت بین اکانت پریمیوم اسپاتیفای و رایگانش (Spotify)

تفاوت اساسی میان انواع اکانت های اسپاتیفای 

آیا میان اکانت پریمیوم و رایگان اسپاتیفای فرق هست؟

بیان ویژگی های اکانت های اسپاتیفای

از شر محدویت های اسپاتیفای خلاص شو!

برترین ها و پر کیفیت ترین ها در اسپاتیفای!!

تضمین،کیفیت،کمیت رو با پروکده تجربه کنید!

مقایسه اکانت های اسپاتیفای

 

آیا میان اکانت پریمیوم اسپاتیفای و اکانت رایگانش تفاوت چشمگیری وجود دارد؟

تاریخچه مختصر موسیقی و انتقال داده

با پیشرفت های تکنولوژیک بشر در جهان مدرن همه شئون زندگی انسان از جمله لایف استایل وی در حال تغییر شدید هستند.

صنایع به سرعت در حال رشد و خلق سرمایه های مالی و اجتماعی هستند و شرکت های بزرگ چند ملیتی و تقریبا همه کاره در حال ظهوراند. شرکت هایی که از تامین مواد اولیه ؛ تامین نیروی کار؛ پشتیبانی لجستیک و فنی ؛ راه اندازی و شروع به کار خط تولید و در نهایت توزیع و پخش کالا در میان مصرف کنندگان را خودشان هندل میکنند و سالانه ود بسیار زیادی نیز کسب میکنند.

بدیهی است که این سبک زندگی با انسان قدیمی متفاوت است و ابزار پاسخگویی جدید نیز برای سوالات جدید مورد نیاز است. درگذشته انسان برای فرار از خستگی کار و مشقت تلاش روانه برای بدت آوردن معاش خود به دل طبیعت و گوش پردن به صدای روح بخش طبیعت میپرداخت که ه مرور مان این امکان برای وی رو به کاهش رفت .

یکی دیگر از راه های عیش و خوشگذرانی انان در زمان فراغت گوش دادن به موسیقی بود که با الکترونیکی شدن زندگ بشر این امکان بهتر و بهتر برا انان مهیا شد تا بتواند موزیک هامورد علاه خود را یافته و گوش کند.

سازندگان موزیک ها ابتدا صرفا بصورت زنده مینواختند اما با اختراع صفحات ضبط موسیقی این امکان فراهم شد تا افرادی بسیار دورتر از نوازندگان نیز بتوانند از هنر آنها استفاده کنند.

صفحات گرامافون و سپس فلاپی و لوح های فشرده CD & DVD انقلاب عظیمی در انتقال اطلاعات بوجود آوردند.

با اختراع لوح های فشرده و هارد های نگهداری از داده های دیجیتال کار انان برای ذخیره و انتقال اطلاعات بسیار پیشرفت کرد و اگر بخواهیم تاثیر مستقم این امر در موضوع مورد بحث مان یعنی موسیقی بررسی کنیم ؛ حفظ و اشاعه هنر هنرمندان بسیار ساده و آسان گشت .

ذات پیشرفت و تعالی طلب انسان به این مقدار راضی نبود و برای تسریع زمان و افزایش کیفیت در ذخیره و انتقال داده ها دست به ایجاد فضا هایی مجازی زد. فضای مجای طی سالیان گذشته بدون توقف در حال رشد و پیشرفت بوده است.

امروزه با استریمر های بزرگ موسیقی طرف هستیم که بصورت آنلاین و بدون نیاز به حجم بالای فضای مورد نیاز برای ذخیره اطلاعات در حال پخش و ارائه موزیک های بروز و جدید به کاربران خود هستند.

یکی از این استریمر های بزرگ و کاربردی که در سالیان اخیر بسیار پر سروصدا بوده و مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده است پخش کننده اسپاتیفای Spotify میباشد که در ادامه به بیان ویژگی های خدمات مختلف آن میپردازیم.

 

خدمات سرویس استریم آنلاین اسپاتیفای

اسپاتیفای یک شرکت ارائه خدمات موسیقی آنلاین است که در سال 2008 افتتاح گردید. در حال حاضر خدمات اسپاتیفای بوسیله اپلیکیشن معروف خود به دو صورت رایگان و ویژه (پریمیوم) ارائه می شود.

کیفیت ارائه خدمات بسیار مطلوبی دارد به نحوی که جزو برترین استریمر های جهان شناخته میشود و شاید شناخته شده ترین نیز باشد.

آرشیو بسیار غنی اسپاتیفای دیتا بیس عظیمی برای کاربران فراهم کرده است به نحوی که امکان جستجو و یافتن موزیک مورد نظرمان از میان میلیون ها موزیک با زبان های مختلف دنیا فراهم است.

امکان ایجاد پلی لیست بر اساس سلیقه شخصی هر فرد وجود دارد و میتوان بدون گوش دادن به آهنگ هایی که مورد علاقه و سلیقه مان نیستند از وقتمان لذت ببریم. اسپاتیفای یک امکان جالب در مورد ایجاد پلی لیست فراهم نموده و آنهم ایجاد پلی لیست مشترک با دوستان و اشنایان است. شما میتوانید بهمراه دوستانتان آهنگ های مورد علاقه تان را در یک پلی لیست قرار داده و باهم گوش کنید.

امکان دانلود و پخش آفلاین موزیک ها در اکانت های پریمیوم وجود دارد.

شما میتوانید از اسپاتیفای در پلتفرم های مختلفی مثل اندروید؛ ویندوز؛ ios و حتی تلویزیون های هوشمند استفاده کنید.

امکان اشتراک گذاری آهنگ های مورد علاقه شما بصورت درون برنامه ای و خارج از برنامه وجود دارد و شما میتوانید دیگران را نیز به شنیدن موزیک های خوب دعوت کنید.

تفاوت بین اکانت پریمیوم اسپاتیفای و رایگانش (Spotify)

انواع اکانت های Spotify :

اکانت اسپاتیفای رایگان ؛ مقایسه اکانت های رایگان و پریمیوم اسپاتیفای

  • اکانت های رایگان و بدون پرداخت هزینه : نسخه محدودی از امکانات اسپاتیفای دراختیار شما میگذارد ؛ شما متوانید موزیک گوش دهید ؛ موزیک مورد نظرتان را سرچ کنید و برای خودتان چندین پلی لیست ایجاد کنید ولی شما قادر به شنیدن پادکست و رادیو نخواهید بود. همچنین مشکل بزرگتری که با آن روبرو خواهید شد پخش تبلیغات آنلاین پس از هر موزیک است که به شدت شما را عصبانی خواهد کرد.
  • اکانت های نامحدود Unlimited : در این نسخه شما با پرداخت مقدار کمی هزینه از شر تبلیغات رها میشوید. ولی کماکان با محدودیت دسترسی به خدمات اسپاتیفای روبرو هستید. میتوانید آهنگ بدون تبلیات گوش دهید ؛ میتوانید رادیو گوش دهید اما تعداد آهنگ ها محدوده و به انتخاب اسپاتیفای خواهند بود.

اکانت پریمیوم اسپاتیفای تفاوت های با اکانت رایگان

  • اکانت های پریمیوم : با پرداخت هزینه و خرید اکانت پریمیوم شما امکان دستری به تمام خدمات سرویس استریم آنلاین اسپاتیفای بهره مند خواهید شد . هم موزیک های دلخواهتان را متوانید گوش دهید هم تبلیغات خسته کننده مزاحمتان نمی شود و هم سایر امکاناتی که بالاتر ذکر شد را در اختیار خواهید داشت .

تفاوت اکانت های اسپاتیفای:

بصورت خلاصه و نظام مند اگر بخواهیم تفاوت های اکانت های اسپاتیفای را بیان کنیم به شکل زیر خواهد بود :

رایگان :

دسترسی به رادیو ندارید

امکان رد کردن موزیک برای شما وجود ندارد و نمیتوانید skip کنید

کیفیت موزیک ها معمولی است

نمیتوانید اکانت را بین دستگاه های مختلف شیر کنید

قابلیت دانلود آهنگ و گوش دادن آفلاین ندارید.

پریمیوم :

دسترسی به رادیو دارید

هر آهنگی که باب میل شما نبود را رد کنید

پلی لیست شخصی خودتان را بسازید

در هر پلتفرمی میتوانید آنرا اجرا کنید

آهنگ های مورد علاقه تان را دانلود کنید و وقتی آفلاین هستید گوش کنید

آهنگ هارا با کیفیت بالا در اختیار خواهید داشت

 

با توضیحات فوق باید متوجه تفاوت بین اکانت پریمیوم اسپاتیفای و رایگانش شده اید. شکی باقی نمی مونه که تهیه اکانت پریمیوم اسپاتیفای بسیار بصرفه تر و بهتر از سایر اکانت های آن است. فلذا ما امکان خرید سریع و آسان را برای شما کاربران عزیز فراهم کرده ایم تا به راحتی اقدام به تهیه اکانت مورد نظرتان کنید.

برای خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای اینجا کلیک کنید

لازم به ذکر است با خرید از ما شامل پشتیبانی مستمر مشاوران فنی ما خواهید شد. میتوانید به طرق مختلف با ما تماس گرفته و پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]
   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.