خرید اکانت گرامرلی پریمیوم | Grammarly | تضمینی و با پشتیبانی مستمر | همراه با مشاوره و آموزش استفاده

نوع فایل
Txt
حجم فایل
1mb
تاریخ انتشار
دسته بندی
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

خرید اکانت گرامرلی پریمیوم | Grammarly | تضمینی و با پشتیبانی مستمر | همراه با مشاوره و آموزش استفاده

شناسایی و تصحیح خطاهای نگارشی 

بهبود گرامر و نوشتار 

تغییر و اصلاح استایل نگارش 

مناسب برای دانشجویان ؛ اساتید دانشگاه ها ؛ متقاضیان پذیرش در دانشگاه های خارج کشور و متقاضیان مهاجرت به خارج

 

خرید اکانت گرامرلی پریمیوم

خرید اکانت گرامرلی پریمیوم | Grammarly| تضمینی و با پشتیبانی مستمر

 

معرفی و بررسی نرم افزار گرامرلی :

غلط های املایی و نگارشی در نوشتار ما امری بدیهی است . امروزه کسی را نمی بینم که حداقل یکبار از اطرافیانش نپرسیده باشد (مترصد با کدام س/ص/ث نوشته میشه) یا (حاضر با کدوم ز/ض/ظ نوشته میشه) و سوالاتی از این قبیل .

این سوالات ممکنه بارها برای ما و اطرافیانمان رخ داده باشد و ما به یاد داریم که گاهی اوقات دوستانمان یا اقوام و آشنایان متنی نوشته باشند که موضوعات مختلفی هم داشته اند از متون عاشقانه و عاطفی گرفته تا تبریک تولد و تسلیت درگذشت و … سپس از ما خواسته اند که ببینیم جایگذاری افعال ؛ قید ها و استعارات و جلوه های زینت بخش نوشتار درست است یا خیر.

حال در نظر داشته باشید که هرروز و هرساعت هزاران نفر و حتی میلیون ها نفر نیازمند نوشتن متونی با زبانی غیر از زبان اصلی و مادری خودشان هستند .

بیشتر افراد می توانند در مکالمه زبان های خارجی به سطوح مطلوب و قابل قبولی برسند. ولی رسیدن به حد اعلای شناخت در زبان ؛ که دیگر همه علایم و شیوه های نگارشی و شیوه های مختلف نوشتن را بلد بوده و نیازی به کمک دیگران نداشته باشیم تلاش بسیار و زمان درازی میطلبد که از عهده هر کسی برنمی آید.

از آنجایی که بنا به دلایل مختلف و مهم هرشخصی ممکن است بخواهد به زبان انگلیسی متنی بنویسد ؛ خواه زیرپست یک اینفلوئنسر یا یک دوست کامنتی بنویسد یا درخواست اپلای به دانشگاه های خارجی داده باشد و درگیر مراحل و مکاتبات آن باشد ؛ یا درگیر مکاتبات اداری اخذ مجوز یا نامه ها و درخواست های استخدامی باشد ؛ مهم است که یک ناظر عالم به قواعد نگارش و زبان حاضر باشد تا از خطاهای احتمالی جلوگیری شود .

و همه هم مجهز به درجات عالی دانش زبان شناسی نیستند. پس یک دستیار و یاری دهنده نیاز است که نوشتار ما به صحیح ترین شیوه نگارشی بدست مقصد برسد.

در سال ۲۰۰۹ الکس شوچنکو(alex shevchenko) و ماکس لیتوین (max lytvyn) دست به ایجاد یک پلتفرم تصحیح کننده برای بهبود سطح نگارشی افراد زدند. این پلتفرم بسیار کاربردی و مهم گرامرلی (grammarly)  نام دارد .

 

خرید اکانت گرامرلی

چرا خرید اکانت پریمیوم گرامرلی برای بسیاری از افراد امری واجب و ضروری است ؟

این پلتفرم میتواند بیش از ۲۵۰ دستور زبان انگلیسی را در متنی که در اختیارش میگذارید بررسی کند و غلط های نگارشی متن را به شما نشان دهد .

بررسی متن و غلط گیری تنها بخشی از خدمات این نرم افزار کاربردی است . گرامرلی پس از نشان دادن غلط های نگارشی پیشنهاد هایی برای تصحیح این غلط ها ارائه میکند. پیشنهاد هایی که توسط هوش مصنوعی بر اساس لحن نوشتار شما و موضوعی که در بستر آن دست به قلم برده اید میباشد . دقت بسیار بالای این پلتفرم در غلط یابی و ارائه پیشنهاد برا ی تصحیح نوشته ؛ به گفته سازندگان و طراحان آن ۹۹درصد است که ادعایی کوچک نیست . ناگفته نماند که گرامرلی درعمل نیز این ادعا را ثابت کرده و جای شبهه ای باقی نگذاشته است .

دسترسی برای اکانت پریمیوم گرامرلی چگونه است ؟

دسترسی به نرم افزار گرامرلی بصورت ویرایشگر آنلاین متون و همچنین افزونه هایی در مرورگر های مختلف وجد دارد . از جمله مرورگر های ارائه دهنده خدمات گرامرلی میتوان فایرفاکس ؛ کروم و سافاری را نام برد که بصورت رایگان میباشد.

خرید اکانت گرامرلی پریمیوم  Grammarly بررسی و مقایسه نسخه پریمیوم و رایگان 

گرامرلی خدمات گوناگون و گسترده ای در حوزه نگارش متن ارائه میدهد . قاعدتا در قبال آن هزینه ای نیز دریافت میکند . البته دو نسخه رایگان و پریمیوم گرامرلی در بازار موجود است . در نسخه رایگان خدمات پایه ی این پلتفرم یعنی بررسی متن گزارش دقیق اشتباهات و خطاهای نگارشی و آموزش شیوه های صحیح نگارشی وجود دارد. که در مجموع علاوه بر تصحیح نوشته به بهبود گرامر شخص و افزایش سرعت نوشتن می انجامد.

 

خرید اکانت گرامرلی

 

در نسخه پریمیوم علاوه بر بهبود ارائه خدمات پایه خدمات دیگری نیز با قابلیت های مختلف و گسترده به کاربر داده میشود.که کاربر را متقاعد کند تهیه نسخه پریمیوم به صرفه و قابل توجیه است.

بررسی دقیق متن جهت اعلام امکان سرقت ادبی و کپی کردن از روی سایرین در نسخه پریمیوم موجود است . این قسمت بسیار مورد نیاز اساتید دانشگاهها و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی است . تا در ارائه پایان نامه و پروپوزال دچار اشکالات فنی نشوند و زمان زیاد برای جبران اشکالات هدر ندهند.

امکان دیگری که صرفا در نسخه پریمیوم قابل دسترسی است پیشنهاد کلمات است . گرامرلی کلماتی را که در متن تکرار شده اند را پیدا میکند. به شما کلمات مترادف و مشابه پیشنهاد میکند تا متنی زیبا و عاری از تکرار داشته باشید.

در پایان اگر بخواهیم مقایسه کوتاهی بین نسخه رایگان و پرییمیوم گرامرلی داشته باشیم نکات زیر حائز اهمیت است :

  • در نسخه رایگان گرامرلی ۱۵۰ دستور زبانی وجود دارد . که متن بر اساس آنها بررسی و سنجییده میشود درحالیکه تعداد آنها در نسخه پریمیوم به ۲۵۰ عدد میرسد. که تفاوت بسیار عمده ای در کیفیت کار و نتیجه حاصله بوجود می آورد.
  • در نسخه پریمیوم کلمات مترادف و مشابه بسیاری وجود دارد . میتوانید با استفاده از آنها نوشته ای قوی تر متنی زیباتر و گیرا تر داشته باشید. در عین حال از تکرار کلمات بپرهیزید.
  • نسخه پریمیوم گرامرلی دارای قابلیت بررسی سرقت ادبی است وبا در اختیار داشتن اطلاعات پایه میلیون ها مقاله در سرتاسر جهان به شما این امکان را میدهد تا از کپی کردن مطالب دیگران یا همان سرقت متون و سرقت ادبی جلو گیری کنید .

 

از حسن توجه و اعتماد شما سپاسگزاریم 

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]
دانلود تماس با پشتیبانی
   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.