آنتی ویروس های برتر اندروید در 2021

آنتی ویروس های برتر گوشی موبایل -اندروید در سال 2021 و 2020

آنتی ویروس های برتر اندروید در 2021

شناخت بهترین سپر ایمنی گوشی اندرویدی

آنتی ویروس برتر اندروید برای پشتیبانی کامل از کوشی شما

نداشتن دغدغه هزینه اشتراک آنتی ویروس

معرفی آنتی ویروس های برتر اندروید در سال 2021

آنتی ویروس های برتر اندروید در2021 :

ویروس و آنتی ویروس! کلماتی که تو چند سال اخیر با پیشرفت هر روز تکنولوژی و سیستم عامل های موبایل و کامپیوتر به دلیل استفاده بیشتر و نیاز روزمره طبیعتا بیشر به گوش میخوره. ویروس! تهدیدی که هرکسی که از سیستم عامل اندروید استفاده کرده ترسش بجونش افتاده و برای حفظ اطلاعات اندرویدی خودش بفکر راه چاره یعنی انتی ویروس افتاده. آنتی ویروس های اندروید تا حد زیادی میتونن از گوشی شما مقابل بد افزار ها و ویروس های اینترنتی و سایت های مخرب محافظت کنند. در ادامه در خدمت شماییم تا چند نمونه از بهترین آنتی ویروس های اندرویدی 2021 رو که منتخب اعلام شدند رو به شما معرفی کنیم.

محبوب ترین انتی ویروس های موبایل در 2021 و

آنتی ویروس دکتر وب Dr Web Security Space اندروید :

ربته اول در بین اپلیکیشن های انتی ویروس مختص اندروید 2021، مربوط به آنتی ویروس دکتر وب هست. این انتی ویروس که در حال حاضر هم از نظر کاربران اندروید و هم آزمایشگاه های تست اپلیکیشن رتبه اول محافظت از اندروید رو داره، قابلیت و امکانات بیشتر از یک انتی ویروس قدرتمند رو داره که همین ویژگی باعث در صدر قرار گرفتن این اپلیکیشن شده.

این انتی ویروس که در صدر انتی ویروس های برتر اندروید 2021 هست، برخلاف اکثر آنتی ویروس های مطرح دنیا از زبان فارسی پشتیبانی میکنه و قادر به دادن یه اسکن کامل و بسیار سریع اما جامع از گوشی شماست. همینطور گوشی شمارو از حمله بد افزارها و وب سایت های خطرناک مصون میکنه و قابلیت ضد سرقت و یا در صورت سرقت، دادن مختصات محل گوشی شما با ارسال پیام وپاکسازی گوشی هست.

فایروال این آنتی ویروس برتر اندروید (دکتر وب) از چشم گیرترین امکاناتش هست. فایروال Dr Web گوشی شمارو یه محیط کاملا ایزوله میکنه که فقط و فقط با اجازه خودتون ورود و خروج ها به گوشی امکان پذیر میشه.

با نصب نسخه غیر رایگان این نرم افزار دسترسی به کلیه امکانات جذاب اون برای شما امکان پذیر میشه وامنیت کامل چند ساله برای گوشیتون رو با خودتون همراه خواهید داشت. از تبلیغات هیچ خبری نیست و حتی قادرید گوشیتون رو از راه دور با پیامک کنترل کنید. چی از این بهتر!!!

دانلود لایسنس (کلید) آنتی ویروس اندروید دکتر وب نسخه کامل

سایر امکانات آنتی ویروس دکتر وب :

  • ضد سرقت
  • یافتن گوشی مفقودی و سرقتی
  • فایروال
  • اسکن سریع گوشی و کارت حافظه
  • حذف آنی ویروس و بدافزار
  • ارتقا سرعت گوشی
  • ارتقا کارایی سی پی یو cpu
  • پشتیبانی از زبان فارسی
  • و…

آنتی ویروس AVAST اندروید :

این آنتی ویروس توسط شرکت Avast طراحی و عرضه شده. از جمله انتی ویروس های برتر اندروید در 2021 شناخته شده.انتی ویروس AVAST Mobile Security از انتی ویروس های راه گشا برای اکثر سیستم عامنل ها بوده که برای اندروید هم کم نگذاشته. این اپلیکیشن قادر به اسکن گوشی شما و نرم افزار های نصب شده و کلیه دیتا های روی گوشی و حفاظت کامل از اون هاست. در حال بروز رسانی و انطباق با نرم افزار های جدید و افزایش قدرت خودش هست.از جیمیلتون و سایر داده ها محافظت نسبی داره.

انتی ویروس اویرا -منتخب انتی ویروس برتر اندروید

نرم افزار برتر ایمنی موبایل نورتون NORTON مختص اندروید :

نورتون رو خیلی از کاربران با اسم اون اشنا هستن و میدونن که یه زمانی برای رایانه شخص و کامپیوتر اسم دهن پر کنی بود و هر خدمات کامپیوتری میرفتی و تقاضای آنتی ویروس میکردین این نرم افزار پیش نهاد اولشون بود. الان هم این شرکت اونو به صورت اپلیکیشن اندرویدی در آورده تا تو این عرصه عقب نمونه.

ولی خب این اپلیکیشن یمقدار حجم سنگینی داره و صدای کاربرارو در اورده که اقا ما اینو نصب کردیم سرعتو افزایش بده ویروسو بشناسه،ولی خیلی از رم گوشی استفاده میکنه و حوصله سربره. امکانات این اپللیشکیشن کاربردی اندروید شامل تشخیص بد افزار- ویروس یابی و حذف ویروس و دارا بودن نسخه ازمایشی که البته این نسخه زیاد بکار نمیاد.

انتی  ویروس نورتونNORTON-انتی ویروس برتر موبایل و کامپیوتر

آنتی ویروس آویرا AVIRA اندروید :

این آنتی ویروس هم آنتی ویروس جامعی بوده ومناسب برای کامپیوترهای شخصی -تبلت و… هست. یه سد مقابل هک و ویروس میبنده و شما میتونید اونو مدیریت کنید. سعی داره که ویروس های جدیدو بشناسه و بد افزارهای مخرب رو که جدیدا دارن وارد بازار میشن تشخیص بده. AVIRA یه موتور جستجوی قوی داره که کمک میکنه ویروس ها رو زود تر شناسایی کنه. بروز رسانیای هفتگی داره و یه برنامه زمان بندی داره که فعالیتای خودشو با اون انجام میده. فایلای آلوده گوشی اندرویدی رو ایزوله و قرنطینه میکنه و اگه مشکوک بشه که ویروسه یه هشدار به شما میده.

آنتی ویروس اوستavast-امکانات انتی ویروس Avast